O nas

Złoty smoczek

Od kwietnia 2018 roku wspólnie prowadzimy miejsce, które nas połączyło i w którym czujemy się jak w domu, spędzając czas w rodzinnej atmosferze. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których łączy wspólna pasja. Dokładamy wszelkiej staranności, aby ją rozwijać i pielęgnować, ponieważ uśmiech i szczęście dziecka jest największym darem na świecie.

Specjalizujemy się w

Animacji czasu wolnego, organizacji oraz prowadzeniu wszelkiego rodzaju aktywności dla dzieci. Takich jak urodziny, imprezy tematyczne, zajęcia edukacyjne, sportowe oraz najróżniejszych imprez okolicznościowych na naszej sali, oraz w plenerze jak i w innych obiektach, jak domy, sale weselne czy restauracje.

Zapraszamy do kontaktu!

Zarezerwuj atrakcje dla swojego dziecka już teraz!

Posiadamy

Profesjonalny sprzęt animacyjny, najlepszą kadrę animatorów i konferansjerów. Nasz zespół oprócz pasji do współpracy z dziećmi posiadają kierunkowe wykształcenie pedagogiczne, a także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmujemy się również obsługą komunii, wesel i innych imprez okolicznościowych.

Centrum Zabaw i Animacji „Złoty Smoczek”

To przestronne i przytulne miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć, a opiekunowie odpocząć przy pysznej kawie. Atutem naszej sali jest fakt, iż znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji, do której łatwo trafić – centrum Bydgoszczy. Strzeżony parking dla naszych klientów jest całkowicie bezpłatny, a wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z parkingu bez zbędnego przemieszczania się po galerii.
W Złotym Smoczku łączymy zabawę, bezpieczeństwo i rozwijanie kompetencji. Wykwalifikowani animatorzy gwarantują radość i emocje dla twojego dziecka.

W naszej sali znajduje się

Konstrukcja ze zjeżdżalniami i przeszkodami, baseny z kulkami, trampolina, z której można wskoczyć do basenu z gąbkami, statek piracki i strefa dla najmłodszych. Wszystkie sprzęty mają odpowiednie certyfikaty i zapewniają naszym podopiecznym bezpieczną zabawę. Codziennie na najmłodszych gości czekają zawsze pełni energii i gotowi do zabawy animatorzy. Posiadamy również doświadczoną kadrę nauczycieli i instruktorów prowadząca zajęcia dodatkowe oraz warsztaty.
Oferujemy wizyty w placówkach oraz zajęcia na terenie naszej sali zabaw.

Language »
Scroll to Top