VR

Jesteśmy w trakcie tworzenia salonu VR

Już teraz możecie odwiedzić nas na bezpłatne próby naszego salonu

Złoty Smoczek to portal pomiędzy światem rzeczywistym, a wirtualnym. Rozrywka w wirtualnej rzeczywistości to nowy wymiar zabawy, angażującej zmysły i ciało. To nie kolejny salon gier, to możliwość realnej obecności w nierealnym świecie, doświadczeń i podroży z naszych marzeń i snów z pełnymi odczuciami realności, edukacja przez przyjemność odkrywania, poznawanie sztuki od wewnątrz czy przeżycia dostarczające sporą dawkę adrenaliny.
Złoty Smoczek jest wyjątkowym punktem na mapie Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego i ciekawą alternatywą do spędzania czasu wolnego. Sześć stanowisk wyposażonych w najmocniejszy i najnowocześniejszy sprzęt do VR dla pełnych i niesamowitych doznań. Ponad 70 tytułów do wyboru – filmy, doświadczenia, gry jednoosobowe i przede wszystkim MULTIPLAYER DO 4 OSÓB NARAZ!

 

Przeżyj lot statkiem kosmicznym, poczuj się jak kierowca Formuły 1, stań oko w oko z dinozaurem, wydostań się z nawiedzonego domu, zwiedź Czarnobyl, przenieś się na pole bitwy – to tylko niektóre propozycje w naszej ofercie. W naszym salonie mamy coś dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań.
Z jednego miejsca jesteśmy w stanie przenieść Was gdziekolwiek sobie wymarzycie.
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Doświadczaj, oglądaj, graj, baw się! Przyjdź – poznaj świat wirtualnej rzeczywistości!