Mini Siatkówka – zajęcia ogólnorozwojowe

Jesteśmy Mistrzami Świata

Być może Twoje dziecko dołączy do tej drużyny – wszystko zależy od Ciebie

Nie marnuj czasu zapisz dziecko już dziś 517-150-173

Zajęcia prowadzi, absolwentka Wychowania Fizycznego UKW Justyna Wróbel

Kilka  słów o trenerze

Nazywam się Justyna Wróbel Swoją przygodę z siatkówką zaczęłam 10 lat temu na pozycji przyjmującej w kubie sportowym MUKS Sokół Pakość gdzie wraz z drużyną zdobyłam Wicemistrzostwo oraz Mistrzostwo Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Po zakończeniu kariery w klubie rozpoczęłam studia na UKW w Bydgoszczy na kierunku Wychowania Fizycznego gdzie dalej rozwijałam swoją pasję sportową. Studiując wychowanie fizyczne reprezentuję od 4lat barwy uczelniane oraz barwy zespołu Special Space 4fun Bydgoszcz na pozycji środkowej do dnia dzisiejszego . Wraz z drużyną zdobyłam Mistrzostwo Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet oraz III miejsce w Autonomicznej Lidze Siatkówki Kobiet. Zdobywam nowe doświadczenie na corocznych Mistrzostwach Polski Siatkówki Kobiet i Mężczyzn Kubów Amatorskich. Jako nauczyciel wychowania fizycznego pragnę zarazić młode pokolenie tak pięknym sportem jakim jest siatkówka. Moje doświadczenie siatkarskie oraz szkolenia u trenerów takich jak Bartosz Zaparucha: Trener Młodej Ligi BKS Chemik, wyjazd na obóz sportowy z Waldemarem Świrydowicz Trenerem Byczej Akademii Gniezno pozwoliły mi na poszerzanie wiedzy z zakresu metodyki nauczania młodych zawodników.

517 150 173

Ogólnorozwojowe treningi z elementami mini siatkówki dla dzieci w wieku + 4 lat

Treningi obejmują:

-naukę odbić górnych i dolnych w siatkówce,

-elementy zagrywki i ataku z miejsca,

-naukę poruszania się po boisku,

-naukę przyjęcia prawidłowej postawy siatkarskiej,

– naukę prawidłowego dograna i rozegrania piłki,

-gry i zabawy ruchowe,

-gimnastykę korekcyjną,

– nauka współpracy w grupie i współzawodnictwa,

Dzięki zabawom i ćwiczeniom ogólnorozwojowym z elementami mini siatkówki dzieci usprawniają przede wszystkim koordynacje wzrokowo ruchową, wzmacniają wszystkie partie mięśniowe, zwiększają zakres ruchów w stawach, poprawiają ogólną wydolność organizmu.

Stosujemy najnowocześniejsze trendy w nauczaniu mini siatkówki. Zapewniamy niezbędny sprzęt oraz w pełni wyposażoną salę gimnastyczną.