Akademia wojowników

Akademia Wojowników  w Złotym Smoczku 

To zajęcia sportowe z elementami sportów walki są idealnym sposobem na wypełnienie wolnego czasu, a także budowanie sprawności fizycznej i pewności siebie u dzieci. Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze metody treningowe przez doświadczonego trenera Michała  Grabarka.

Obecnie dzieci szybko się nudzą i niełatwo je zainteresować na dłuższy czas, ciężko im także dostrzec cel w systematycznych treningach. Opracowany przez trenera Michała Grabarka system motywacji i nagradzania, zachęca dzieci do większego skupienia i wysiłku na treningach.

Jeżeli Twoje dziecko jest nadpobudliwe i ma ciągłą potrzebę ruchu w akademii nauczy się koncentracji, kontrolowania ruchów i samodyscypliny. Będzie miało możliwości rozładowania swoich emocji w pozytywny sposób.

Obalamy mity – sztuki walki mogą być i są bezpieczne dzięki specjalnej formule bezkontaktowej
(4-6 lat) oraz formule light-contact (+7 lat).

Obalamy mity

Sztuki walki mogą być i są bezpieczne dzięki specjalnej formule bezkontaktowej (4-6 lat) oraz formule light-contact (+7 lat). Formuły te pozwalają podopiecznym na bezpieczny trening przy zachowaniu szeregu korzyści z ćwiczeń. Od dawna wiadomo, że sztuki walki to wyjątkowa forma aktywności ucząca wytrwałości, zwinności i radzenia sobie ze stresem, a także pomagająca korygować wady postawy. W obecnej sytuacji epidemicznej w kraju i spadku aktywności wśród dzieci naszym celem jest stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym podopieczni poprawią koordynację, zrzucą zbędne kilogramy, a także nauczą się cierpliwości i kontrolowania swoich emocji.

Dodatkowym atutem są niewielkie grupy
(max 16 os.)

Dzięki czemu podchodzimy indywidualnie do każdego Wojownika. Ponadto stale obserwujemy rozwój naszych podopiecznych poprzez cykliczne testy sprawnościowe, które obrazują ich rozwój. Zachęcamy także rodziców do czynnego udziału w naszych treningach, co jest nie tylko świetną formą spędzania czasu z dzieckiem, ale także szansą na obserwowanie postępów swojej pociechy.

Zajęcia ogólnorozwojowe

Z elementami boksu i kickboxingu prowadzimy w trzech grupach wiekowych:
4-6 lat, 7-9 lat i +9 lat
Na treningach w Akademii nie zabraknie:

 •  bezkontaktowej nauki technik bokserskich i kick-bokserskich,
 •  treningów formie light-contaktu,
 •  ćwiczeń ogólnorozwojowych całego ciała,
 •  ćwiczeń rozciągających i koordynacyjnych,
 •  pracy na refleksem i pamięcią,
 •  gier i zabaw ruchowych,
 •  gimnastyki korekcyjnej,
 •  ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających i koordynacyjnych,
 •  gier i zabaw ruchowych z elementami gimnastyki korekcyjnej,
 •  nauki koncentracji, kontrolowania ruchów i samodyscypliny,
 •  nauki pokonywania własnych słabości,
 •  testów sprawnościowych,
 •  współpracy z rówieśnikami.

Stosujemy najnowsze metody treningowe, a odpowiednie podejście do dzieci skutkuje przyjazną atmosferą i zauważalnymi efektami treningów. Boks olimpijski – wymaga bardzo dobrej techniki, cierpliwości, a także uczy szacunku do przeciwnika i czystej, zdrowej rywalizacji. Zawodnik musi być szybki i pewnie wymierzać ciosy z zachowaniem reguł. Kick-boxing light – połączenie boksu i kopnięć, dyscyplina wpływająca na wszechstronny rozwój. Zajęcia prowadzone są w formie bezkontaktowej, podobnie jak karate, zapewnione jest więc bezpieczeństwo podopiecznych.

Michał Grabarka

Przez 12 lat trenował karate SHOTOKAN, zdobywając w tej dyscyplinie kilkanaście medali Mistrzostw i Pucharu Polski. W 2003 roku zaczął trenować nowy styl Muay Thai, dwukrotnie sięgnął po tytuł Mistrza i Puchar Polski oraz Puchar Europy Muay Thai i K-1 rules. Jest medalistą wielu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów oraz uczestnikiem gal zawodowych i amatorskich. Od 2009 roku prowadzi treningi z zakresu Muay Thai, i Kick-boxingu. Prowadzenia zajęć uczył się m.in. na obozach we Francji, Tajlandii i Holandii od najlepszych zawodników na świecie. Posiada państwową licencję instruktora kick-boxingu wydaną przez Polski Związek Kick-boxingu oraz licencje instruktora boksu.

Moje doświadczenie i lata praktyki pozwoliły mi na wypracowanie skutecznej oraz efektywnej metodyki prowadzenia zajęć dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu!

Zarezerwuj atrakcje dla swojego dziecka już teraz!