🆕🆘W cenie wejścia zajęcia GRATIS!

Tylko u nas! Nauka i Zabawa na Sali Zabaw w jednej cenie!

Przyjdź do Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek z dzieckiem w poniedziałek, środę lub piątek, a w cenie wejścia bez ograniczeń zajęcia Kodowanie i Programowanie robotów Ozobot , SensoSmoczki lub ArteSmoczki odbędą się GRATIS
Zajęcia trwają około 45 minut i odbywają się od godziny 17:00 według grafiku http://zlotysmoczek.pl/grafik/
Podczas zajęć dzieci zachęcane są do nieskrępowanej twórczości, prosimy Was rodzice o zabranie dla dzieci stroju na przebranie

Przypominamy, że u nas strzeżony 🅿️arking dla naszych klientów jest darmowy.

W skrócie o zajęciach:
♦️Kodowanie i programowanie robotów Ozobot to zajęcia mające na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Dzieci uczą się na nich logicznego, algorytmicznego myślenia oraz zadaniowego podejścia do stawianych problemów i szukania różnych rozwiązań. Dedykowane dla dzieci od 3 roku życia.
♦️SensoSmoczki to zajęcia edukacyjne bogate w wiele sensorycznych doświadczeń wszechstronnie stymulujących rozwój maluszków w wieku od 6 miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym.
♦️ArteSmoczki to zajęcia plastyczne rozwijające umiejętności i zdolności plastyczne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jest to forma warsztatów, która rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnię , kreatywność oraz wrażliwość artystyczną. Dedykowane dla dzieci od 4 roku życia.

Więcej szczegółów na:
💻http://zlotysmoczek.pl/zajecia-edukacyjne-2/
📲518-566-622
📩Messenger
📧recepcja@zlotysmoczek.pl

Zapraszamy
Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek