SmoczeNutki

Co to za zajęcia i dla kogo ?

SmoczeNutki to zajęcia umuzykalniające dedykowane dla maluszków od 6 miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Poprzez rozmaite zabawy przy muzyce prawidłowo stymulują rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Korzystny wpływ zajęć umuzykalniających na rozwój dzieci jest tak duży, że badania naukowe potwierdzają kształtowanie się mózgu pod wpływem muzyki. SmoczeNutki to ciekawa propozycja zajęć, która nie tylko pomaga w rozwoju najmłodszych ale dostarcza również mnóstwa niezapomnianych atrakcji i dobrej zabawy.

Co dzieci będą robić na zajęciach?

Na zajęciach towarzyszyć będzie różnorodna muzyka do tańca, interpretacji i śpiewu. Dzieci poznają wiele zabaw, piosenek i układów tanecznych, będą grać na instrumentach. Nie zabraknie zabaw i ćwiczeń oddechowych pomocnych przy kształtowaniu prawidłowej emisji głosu . Te aktywności pozytywnie wpłyną na wszechstronne kształtowanie rozwoju dzieci a szczególny komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewni najmłodszym obecność rodziców lub innych najbliższych osób.

W jaki sposób zajęcia stymulują rozwój ?

Nauka tekstów doskonale ćwiczy pamięć, wzbogaca zasób słownictwa oraz wiedzę o otaczającym ich świecie. Podczas śpiewania, dzieci uczą się poprawnej dykcji i wyrabiają nawyk prawidłowego oddychania. Wszelkie ćwiczenia rytmiczno-metryczne: wystukiwanie rytmów, pulsu, instrumentacja piosenek, tańce w różnym metrum i tempie rozwija kompetencje potrzebne w przyszłości do nauki matematyki. Operowanie różnymi wartościami rytmicznymi , wygrywanie rytmów klaszcząc, chodząc, tańcząc i grając na instrumentach wspomaga także koordynację wzrokowo-ruchową.

Na zajęciach obowiązuje wygodny strój.

Czas trwania zajęć: 40 minut.

Cennik:

                                                                               Gratis! W cenie biletu bez ograniczeń ( 25 zł )
   

W obecnej promocji cena wejścia na salę zabaw bez ograniczeń obejmuje zajęcia SmoczeNutki.
W cenie biletu odbywają się  GRATIS zajęcia, dla przybyłych gości na salę zabaw według grafiku zajęć edukacyjnych przedstawionego na stronie.
Cena obejmuje również wszystkie materiały wykorzystywane do zajęć.

Masz więcej pytań?
Zadzwoń!
518-566-622