SensoSmoczki

Co to za zajęcia i dla kogo?

SensoSmoczki to zajęcia edukacyjne bogate w wiele sensorycznych doświadczeń wszechstronnie stymulujących rozwój maluszków w wieku od 6 miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawy sensoryczne w Złotym Smoczku to forma aktywności, dostarczająca dzieciom wiele radości jak również korzyści edukacyjnych. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów: nauczycieli i instruktorów o wysokich kwalifikacjach oraz zawsze uśmiechniętych i gotowych do zabawy animatorów.

Co dzieci będą robić na zajęciach?

Na zajęciach tańczymy, śpiewamy piosenki, rymujemy wesołe wierszyki, słuchamy odgłosów przyrody. Poznajemy wiele kolorów, faktur, dźwięków. Bawimy się chustą animacyjną, pudełkami i butelkami sensorycznymi. Dzieci będą miały możliwość poznawania „świata” za pomocą swoich zmysłów (dotyku, wzroku, słuchu, węchu i smaku) oraz tworzenia różnorodnych prac plastycznych i technicznych. A wszystko to w bezpiecznej obecności mamy lub innej bliskiej osoby.

W jaki sposób zajęcia stymulują rozwój dzieci?

Regularny udział w zajęciach wspiera rozwój intelektualny i ruchowy najmłodszych, stymuluje percepcję wzrokową i słuchową oraz umiejętności motoryczne.Bawiąc się z rodzicem w grupie rówieśników, dzieci rozwijają mowę, komunikację z otoczeniem oraz umiejętności społeczne. Rozwijają wrodzoną ciekawość otaczającym światem, są bardziej kreatywne i odważne w jego poznawaniu. Nabywają także umiejętność zabawy.

Z uwagi na to że podczas zajęć dzieci zachęcane są do nieskrępowanej twórczości, prosimy o zabranie stroju na przebranie 🙂

Czas trwania zajęć: 40 minut.

Cennik:

                                                                              Gratis! W cenie biletu bez ograniczeń ( 25 zł )
   

W obecnej promocji cena wejścia na salę zabaw bez ograniczeń obejmuje zajęcia SensoSmoczki.
W cenie biletu odbywają się  GRATIS zajęcia, dla przybyłych gości na salę zabaw według grafiku zajęć edukacyjnych przedstawionego na stronie.
Cena obejmuje również wszystkie materiały wykorzystywane do zajęć.

Masz więcej pytań?
Zadzwoń!
518-566-622