© 2019 Złoty Smoczek: Centrum zabaw i edukacji.


Od kwietnia 2018 roku wspólnie prowadzimy miejsce, które nas połączyło i  w którym czujemy się jak w domu, spędzając czas w rodzinnej atmosferze.
Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których łączy wspólna pasja. Dokładamy wszelkiej staranności, aby ją rozwijać i pielęgnować, ponieważ uśmiech i szczęście dziecka jest największym darem na świecie.

Specjalizujemy się w animacji czasu wolnego, organizacji oraz prowadzeniu wszelkiego rodzaju aktywności dla dzieci – urodzin, imprez tematycznych, zajęć edukacyjnych, sportowych oraz najróżniejszych imprez okolicznościowych na naszej sali oraz w plenerze jak i w innych obiektach, jak domy, sale weselne czy restauracje.

118247292_601321350550480_1733893291658833216_o

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt animacyjny, najlepszą kadrę animatorów i konferansjerów, którzy oprócz pasji do współpracy z dziećmi posiadają kierunkowe wykształcenie pedagogiczne, a także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmujemy się również obsługą komunii, wesel i innych imprez okolicznościowych.


Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek” to przestronne i przytulne miejsce, gdzie dzieci mogą się wyszaleć, a opiekunowie odpocząć przy pysznej kawie. Atutem naszej sali jest fakt, iż znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji do której łatwo trafić – centrum miasta. Strzeżony parking dla naszych klientów jest całkowicie bezpłatny, a wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z parkingu bez zbędnego przemieszczania się po galerii.


W naszej sali znajduje się konstrukcja ze zjeżdżalniami i przeszkodami, baseny z kulkami, boisko do piłki nożnej, statek piracki, strefa dla najmłodszych . Wszystkie sprzęty mają odpowiednie certyfikaty i zapewniają naszym podopiecznym bezpieczną zabawę. Codziennie na najmłodszych gości czekają zawsze pełni energii i gotowi do zabawy animatorzy oraz doświadczona kadra nauczycieli i instruktorów prowadząca zajęcia dodatkowe i warsztaty.
Oferujemy wizyty w placówkach oraz zajęcia na terenie naszej sali zabaw.