Kodowanie i Programowanie robotów Ozobot

Kodowanie i programowanie Ozobotów

Co to za zajęcia i dla kogo?

To zajęcia mające na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Dzieci uczą się na nich logicznego, algorytmicznego myślenia oraz zadaniowego podejścia do stawianych problemów i szukania różnych rozwiązań. Duża uniwersalność kodowania pozwala z powodzeniem wprowadzać jego elementy do zajęć z zakresu edukacji matematycznej, językowej, artystycznej czy nawet ruchowej . Zajęcia odbywają się w małych grupach prowadzone są przez nauczycieli z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć EDUSENSE

Co dzieci będą robić na zajęciach?

Na zajęciach dzieci będą układać trasy dla swoich robotów. Za pomocą poznanych kodów będą programować roboty tak aby „ słuchały“ ich poleceń. Zdobędą umiejętności rozpoznawania znaków oraz ich praktycznego zastosowania w sytuacjach zadaniowych. Na naszych zajęciach wykorzystujemy certyfikowane pomoce dydaktyczne takie jak: roboty Ozobot, maty do kodowania, drewniane puzzle i wiele innych narzędzi stymulujących rozwój dziecka.


W jaki sposób zajęcia stymulują rozwój dzieci?

Zajęcia rozwijają umiejętności matematyczne dzieci , które mają duży wpływ na rozwój ich myślenia i wnioskowania, wspierają kompetencje językowe oraz oraz zdolności artystyczne i aktywność ruchową. Zajęcia wspierają rozwój intelektualny dziecka w wielu sferach .

Na zajęciach obowiązuje wygodny strój.

Czas trwania zajęć: 40 minut.

Cennik:

                                                         Gratis!   W cenie biletu bez ograniczeń ( 25 zł)
  
  

W obecnej promocji cena wejścia na salę zabaw bez ograniczeń obejmuje zajęcia Kodowanie i programowanie robotów Ozobot.
W cenie biletu odbywają się  GRATIS zajęcia, dla przybyłych gości na salę zabaw według grafiku zajęć edukacyjnych przedstawionego na stronie.
Cena obejmuje również wszystkie materiały wykorzystywane do zajęć.

Masz więcej pytań?
Zadzwoń!
518-566-622