© 2019 Złoty Smoczek: Centrum zabaw i edukacji.

Fit&Sport Studio

Masz ochotę poćwiczyć na siłowni, pójść na zajęcia fitness lub popracować w ciszy, ale nie masz co zrobić z dziećmi? 

Zostaw to nam – w Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, a Ty spokojnie poćwiczysz. Do dyspozycji Twoich dzieci jest duża przestronna sala zabaw, mieszcząca się w tym samym budynku co siłownia!

Szkraby wyszaleją się na zjeżdżalniach, torze przeszkód, w basenach z piankami czy trampolinie i ściance wspinaczkowej. Pobawią się w piratów na statku lub odpoczną w strefie dla najmłodszych.  Wszystkie sprzęty mają odpowiednie certyfikaty i zapewniają podopiecznym bezpieczną zabawę.

Nad dziećmi czuwają doświadczeni i zaangażowani animatorzy. Na sali odbywają się także zajęcia dodatkowe i warsztaty. Dzięki temu rozwiązaniu każde z Was będzie mogło cieszyć się aktywnością, która sprawia mu przyjemność. Gwarantujemy, że zadowolone dzieci będą dopytywać, kiedy znów pójdziesz poćwiczyć!

Informacje o ofercie Fit&Sport Studio i zakup Karnetu Rodzinnego z naszą opieką na stronie klubu Tutaj

Cena  karnetu Opieki nad Dzieckiem dla członka  Fit&Sport Studio:

-Standard 139zł

Podczas, gdy rodzic trenuje dziecko spędza czas w dedykowanej do opieki salce z możliwością dostępu do Sali Zabaw w Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek za dodatkową opłatą. W pakiecie obowiązuje 12 bezpłatnych wizyt w miesiącu z opieką nad dzieckiem do 1,5 godziny w Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek i 10% zniżki na treningi dla dziecka w Akademii Wojowników.
Opieka od poniedziałku do piątku.

-Komfort 149zł

Podczas, gdy rodzic trenuje dziecko spędza czas na Sali Zabaw w Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek. W pakiecie obowiązuje 12 bezpłatnych wizyt na Sali Zabaw w miesiącu z opieką nad dzieckiem do 1,5 godziny w Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek i 12% zniżki na treningi dla dziecka w Akademii Wojowników.
Opieka od poniedziałku do piątku.

Zakupu dokonasz również Bonem Turystycznym.