ArteSmoczki

Co to za zajęcia i dla kogo?

ArteSmoczki to zajęcia plastyczne rozwijające umiejętności i zdolności plastyczne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jest to forma warsztatów, która rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnię , kreatywność oraz wrażliwość artystyczną. Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 6 osób) i w specjalnie przystosowanej sali dydaktycznej . Prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli i instruktorów.

Co dzieci będą robić na zajęciach?

Na zajęciach dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne. Wykorzystują wiedzę i umiejętności do tworzenia różnorodnych prac. Będą m.in. rysować, malować, lepić w glinie, stemplować, konstruować za pomocą niestandardowych technik i narzędzi, których nie zawsze można użyć w domowych warunkach. Wykorzystamy każdą chwilę aby pobudzać dzieci do aktywności twórczej i ekspresji.

W jaki sposób zajęcia stymulują rozwój dzieci?

Zajęcia ArteSmoczki rozwijają nie tylko zdolności manualne ale również wrażliwość wzrokową, dotykową oraz słuchową dzieci. Kształtują umiejętność obserwacji i skupiania uwagi. Pobudzają dzieci do ekspresyjnego wyrażania myśli poprzez wybrane formy plastyczne.

Z uwagi na to że podczas zajęć dzieci zachęcane są do nieskrępowanej twórczości, prosimy o zabranie stroju na przebranie 🙂

Czas trwania zajęć: 40 minut.

Cennik:

                                                                              Gratis! W cenie biletu bez ograniczeń ( 25 zł )
   

W obecnej promocji cena wejścia na salę zabaw bez ograniczeń obejmuje zajęcia ArteSmoczki.
W cenie biletu odbywają się  GRATIS zajęcia, dla przybyłych gości na salę zabaw według grafiku zajęć edukacyjnych przedstawionego na stronie.
Cena obejmuje również wszystkie materiały wykorzystywane do zajęć.

Masz więcej pytań?
Zadzwoń!
518-566-622