ArtreSmoczki

Co to za zajęcia i dla kogo?

ArteSmoczki to zajęcia plastyczne rozwijające umiejętności i zdolności plastyczne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jest to forma warsztatów, która rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnię , kreatywność oraz wrażliwość artystyczną. Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 6 osób) i w specjalnie przystosowanej sali dydaktycznej . Prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli i instruktorów.

Co dzieci będą robić na zajęciach?

Na zajęciach dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne. Wykorzystują wiedzę i umiejętności do tworzenia różnorodnych prac. Będą m.in. rysować, malować, lepić w glinie, stemplować, konstruować za pomocą niestandardowych technik i narzędzi, których nie zawsze można użyć w domowych warunkach. Wykorzystamy każdą chwilę aby pobudzać dzieci do aktywności twórczej i ekspresji.

W jaki sposób zajęcia stymulują rozwój dzieci?

Zajęcia ArteSmoczki rozwijają nie tylko zdolności manualne ale również wrażliwość wzrokową, dotykową oraz słuchową dzieci. Kształtują umiejętność obserwacji i skupiania uwagi. Pobudzają dzieci do ekspresyjnego wyrażania myśli poprzez wybrane formy plastyczne.

Z uwagi na to że podczas zajęć dzieci zachęcane są do nieskrępowanej twórczości, prosimy o zabranie stroju na przebranie 🙂

Czas trwania zajęć: 40 minut.

Cennik:

Pojedyncze zajęcia25 złotych
Karnet 4 zajęcia90 złotych

(cena obejmuje wszystkie materiały wykorzystywane do zajęć jak również zabawę na sali Złotego Smoczka po zakończonych zajęciach)